Patryk Zbroja

adwokat

Kancelarię adwokacką prowadzi w Szczecinie. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, w tym związanym z prawem morskim.
[Więcej >>>]

eBook

Aktualne tematy gospodarki morskiej w regionie.

Patryk Zbroja12 lipca 2019Komentarze (0)

W tym tygodniu miałem okazję rozmawiać z red. Michałem Kaczmarkiem na antenie Radia Plus o aktualnych tematach gospodarki morskiej w regionie.

 

 

 

 

 

 

W pierwszej części było głównie o ST3 Offshore i kłopotach z realizacją przyjętego przez wierzycieli układu.

W drugiej – trochę o personalnych zmianach w zarządzie Stoczni Szczecińskiej sp. z o.o., a także o pomyśle na “Zieloną Stocznię” w Szczecinie przy udziale MSR Gryfia SA.

Cały wywiad (łącznie ok. 17 minut) możesz odsłuchać TUTAJ>>>

Ogólnie wrażenie mam takie, że z uwagi na zbliżające się wybory w sprawach niewygodnych (np. ST3 Offshore) będzie cisza, a nagłaśniane będą za to mocne elementy politycznego pijaru związane za kampanią i tu możemy być zaskoczeni oryginalnymi pomysłami i świadectwami rozwoju branży… 🙂

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 (91) 488 44 22e-mail: kancelaria@zbrojaadwokaci.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Patryk Zbroja Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Patryk Zbroja z siedzibą w Szczecinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@zbrojaadwokaci.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: