Patryk Zbroja

adwokat

Kancelarię adwokacką prowadzi w Szczecinie. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, w tym związanym z prawem morskim.
[Więcej >>>]

eBook

„Bezpieczne nabycie JACHTU” – poradnik pdf

Jak doskonale wiesz, jachty mogą być różne: duże, małe, stare, nowe, motorowe, żaglowe. Jednak kiedy już wybierzesz ten, który przypadł Tobie najbardziej do gustu, zawsze dochodzimy do tego samego punktu: nabycia.

A decyzja o nabyciu jachtu to przecież poważna sprawa.

Różne też są drogi korzystania z jachtu. W tym – sposoby jego rozliczania, zwłaszcza w ramach prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.

W naszym eBooku skupiamy się na umowie sprzedaży jachtu (dostaniesz wzór z naszym komentarzem), dobrym zaplanowaniu nabycia i eksploatacji jachtu pod kątem podatkowym, a także garść praktycznych informacji związanych z rejestracją, wyposażeniem, czy ubezpieczeniem Twojej jednostki.

Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na bezpieczeństwo takiej transakcji!

Przygotuj się dobrze do zakupu. Zastanów się w jakim celu i po co jacht kupujesz. Ile chcesz na niego wydać. Jak będziesz z niego korzystać.

A o tym jak to zrobić i jak dobrze zaplanować „bezpieczne nabycie jachtu”, dowiesz się z naszego eBooka.

Pobierz go teraz bezpłatnie. Wpisz swój adres e-mail, a poradnik pożegluje do Twojej skrzynki email. Zapiszesz się również w ten sposób na nasz Newsletter!